WhatsApp Destek
  • Paylaş :
Vajinal Kuruluk Giderici Jel Play Lube Çilekli
Ürün Kodu : AE-40
39,00

Ürün Bilgileri

Play Lube Çilekli Vajinal Kuruluk Giderici Jel

 
Cinsel birlikteliklerde alınan hazlar son derece önemlidir. Zevkli bir cinsel yaşantısı olan çiftler birbirlerini daha fazla arzular ve daha fazla aşık olurlar. Cinsel anlamda tatminsizlik ve uyumsuzluk yaşayan çiftler ise birbirinden uzaklaşmaktadırlar. Bu sorunlar arasında vajinal kuruluk oldukça büyük bir sorundur. Play Lube çilekli vajinal kuruluk giderici jel ile bu sorun ortadan kalmaktadır.
Cinsel anlamda yaşadığınız sorunlara etkili çözümler bulan Play Lube markasından yine mükemmel bir ürün hazırlanmıştır. Daha yoğun hazları deneyimleyebilmek adına son derece önemlidir.
 

Play Lube Çilekli Vajinal Kuruluk Giderici Jel Etkisi

 
Vajinal kuruluk yaşayan bayanlar için cinsel ilişki son derece sorunludur. Hem zevk alamazlar hem de aynı zamanda cinsel birleşme acı dolu olabilir. Play Lube çilekli vajinal kuruluk giderici jel ile birlikte ise bu sorundan kurtulabilmek mümkündür.
Bayanın ağrısız ve sızısız bir cinsel birliktelik yaşayabilmesi ve partnerlerin çok daha fazla yoğun bir şekilde zevk alabilmeleri adına vajinal kuruluk giderici jel tercih edilmelidir.
 

Play Lube Çilekli Vajinal Kuruluk Giderici Jel Kullanım Şekli

 
Cinsel birleşme sırasında Play Lube çilekli vajinal kuruluk giderici jel vajina bölgesine ve iç kısımlara uygulanmalıdır. Yapılan deneylerde bir yan etkisi gözlenmemiştir. Cilt dostu ürün aynı zamanda çilek kokusu ile birlikte cinsel aktiviteye renk katmaktadır.
 
Konu: kayganlaştırıcı jel-vajinal kuruluk giderici jel play lube çilekli
Keywords: Play Lube çilekli vajinal kuruluk giderici jel, vajinal kuruluk giderici jel, Play Lube

Taksit Seçenekleri

Yorumlar

Ürüne ait yorum bulunamadı.


Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.