WhatsApp Destek
  • Paylaş :
Porcodile Geciktirici Hap Satın Al Fiyatı Kullanıcı Yorumları
Ürün Kodu : AE-121
79,00

Ürün Bilgileri

Porcodile Geciktirici Hap

Erken boşalma sorunu olan erkekler bir süre sonra kendilerini psikolojik olarak yetersiz hissetmektedirler. Partnerini memnun edemediğini düşünen bir erkek bir süre sonra cinsel yaşantıda kendisine olan özgüvenini kaybedebilir. Bu şekilde cinsel birlikteliklerde daha fazla stres olabilir. Bu stres onun daha erken boşalmasına neden olabilir. Erken boşalmaya bitkisel çözüm porcodile geciktirici hap ile birlikte ise bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Porcodile Geciktirici Hap Satın Al Fiyatı Kullanıcı Yorumları

Erkeklerin sorunu olarak bilinse bile eğer bir erkek erken boşalıyor ise partneri için de büyük bir sorun var, demektir. Bayan da cinsel aktiviteden yeteri kadar zevk alamadığı için cinsellik sıradan ve bayağı gelmeye başlayacak ve sonunda cinsellikten soğumasına neden olacaktır. Ancak geciktirici hap ile birlikte bu sorunun önüne geçilebilir.
 

Porcodile Geciktirici Hap Etkisi

 
Cinsel yaşantınızın sorunsuz bir hale gelmesini sağlayacak olan Porcodile geciktirici hap ile birlikte erken boşalma sorunundan kurtulacaksınız. Bu şekilde partnerinizin daha yoğun hazlar yaşamasını sağlayacaksınız. Cinsel anlamda yaşadığınız uyum aynı zamanda sizin normal hayatınıza da etki edecek ve daha iyi anlaşan bir çift olacaksınız.
Cinsel ilişki sırasında oldukça uzun bir süreye sahip olacağınız için porcodile hap ile birlikte ereksiyon süreniz de uzayacak ve ilk cinsel birleşmeden sonra diğerlerine de hazır olacaksınız.
 

Porcodile Geciktirici Hap Kullanımı

 
Cinsel ilişki sırasında ereksiyon sürenizin 20 dakika kadar daha fazla artmasında etkili olan Porcodile geciktirici hap cinsel aktiviteden 1 saat önce ağız yolu ile birlikte alınmalıdır. Su ile birlikte alabilirsiniz.

Konu: geciktirici hap yan etkileri, Porcodile geciktirici hap satın al fiyatı kullanıcı yorumları

Keywords: Porcodile geciktirici hap satış fiyatları, geciktirici hap eczane fiyatı, Porcodile hap

Etiketler: porcodile geciktirici hap, porcodile geciktirici hap kullanımı, porcodile geciktirici hap yorumları, porcodile geciktirici hap fiyat, porcodile geciktirici hap satın al, porcodile hapı

Taksit Seçenekleri

Yorumlar

Ürüne ait yorum bulunamadı.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.