WhatsApp Destek
Arama Seçenekleri
Markalar
Tümünü Göster
Fiyat
Tümünü Göster

Penis sertleştirici : Cinsel ilişkilerde erkeklerin yaşadığı sorunlar biraz daha fazla diyebiliriz. Bu sorunlardan biri ise sertleşme sorunu. Özellikle yaşların ilerlemesi ile birlikte erkek bireyler ereksiyon olamama gibi sorunlar baş gösterir. Bunun sonucunda da yaşanılan ilişkide iki tarafta zevk alma konusunda sıkıntılara düşer. Sertleşme problemi yaşayan birey de partneri de sürtünme sırasında oluşan zevkten oldukça mahrum kalırlar. Bu neden ile erkek bireylerin ilişki sırasında sertleşmesi gerekir. Peki bu sertleşme sorununu gidermek için neler yapılabilir?
İlk olarak yaşadığınız sorunun derecesine göre kendinize bir sertleştirici ilaç almanız gerekmektedir. Bu ilaçlar mg olarak değişkenlik göstermektedir. Eğer sorununuz çok büyükse ve bir türlü istediğiniz seviyeye çıkamıyorsanız gereken dozajı yükseltmeniz gerekmektedir. Bunun yanı sıra eğer bir sorununuz yoksa ve ilişkide defalarca yeniden başlamak istiyorsanız dozajı düşük ürünler almanız gerekmektedir. Yani buradan da anlayacağınız gibi sertleşme sorunu yaşamayanlar da bu ürünü kullanabilir.

Sertleşme sorunu yaşamayanlar neden bu ürünü kullanırlar

Sertleşme sorunu olmasa bile bu ürünleri kullanmayı tercih eden ya da partnerinin isteği ile kullanan erkek bireyler de vardır. Bunun nedeni ise ilişki sırasında yalnızca bir sefer boşalmak ile yetinmek istememeleridir. Bu ürünü kullandıktan sonra erkekler boşalsa bile erekte hallerine devam edebilirler. Bu sayede ilişkilerine ara vermeden aynı şekilde devam edebilirler.

Penis sertleştiricinin yan etkileri nelerdir?

Penis sertleştirici sağlık açısından bilinen çok büyük bir zararı yoktur. Ama aşırı doz kullanımında ya da kullandıktan sonra ilişki yaşanmadığı takdirde bazı sıkıntılara yol açabilir. Bu sıkıntılar idrar boşaltımı sırasında karşınıza çıkacaktır. Çünkü erekte durumda boşaltım yapmak erkekler için oldukça zordur. Bunun yanı sıra ilişki yaşanmadan dışarıya çıkmanız gerekirse de kasıklarınızda baskı hissedebilirsiniz.

Görünüm :
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.