WhatsApp Destek
  • Paylaş :
Cinsel Uyarıcı Tavsiye Green Temptation Bayan Azdırıcı Toz
Ürün Kodu : AE-138
45,00

Ürün Bilgileri

Green Temptation Bayan Azdırıcı Toz

Cinsel Uyarıcı Tavsiye Green Temptation Bayan Azdırıcı Toz İçeriği
Bayanlar için cinsellik konusunda tatmin noktasına ulaşabilmek pek de kolay bir durum değildir. Ya çok istekli oldukları bir güne denk gelmeniz gerekir ya da bir bayanı o noktaya çıkarabilmek adına son derece uğraşmanız gerekebilir. Bayanların cinsel isteğini arttırmaya yarayan Green Temtation bayan azdırıcı toz zengin içeriği ile birlikte doyum noktasına daha kolay ulaşmalarını sağlıyor.
Cinselliğin daha tutkulu ve daha istekli bir şekilde yaşanmasını sağlayan Green Temtation bayan azdırıcı ile birlikte partnerinizin gözlerinde ki hazzı deneyimleyeceksiniz. Hem sizin hem de partnerinizin çok daha aktif olması adına ürünü tercih edebilirsiniz.
 

Green Temptation Bayan Azdırıcı Toz Etkileri

 
Cinsel yaşantıda bayanların daha kaliteli bir orgazma ulaşabilmeleri ve daha aktif olabilmeleri için Green Temptation bayan azdırıcı toz içeriği hazırlanmıştır. Uyarılmayı sağlayan ve cinsel hazza yükselmenizi sağlayan ürün afrodizyak etkileri barındırmaktadır.
Etkisini kısa bir süre içerisinde tüm vücudunuzda hissedeceğiniz bayan azdırıcı toz size harika bir haz dünyasının kapılarını açmayı başarıyor.
 

Green Temptation Bayan Azdırıcı Toz Kullanımı

 
İçtiğiniz herhangi bir içecek içerisine Green Temptation bayan azdırıcı toz ekleyebilirsiniz. Alkollü bir içecek tercih etmeniz uygun değildir. Ürün hem renksiz hem de aynı zamanda kokusuz olduğu için içeceğinizin tadını ve görüntüsünü de bozmayacaktır.
Yarım saat ile bir saat arasında bir sürede etkisini hissetmeye başlayacaksınız. Cinsel isteksizlik sizin için tarih olacak!

Konu: bayan azdırıcı kahve, cinsel uyarıcı tavsiye green temptation bayan azdırıcı toz

Keywords: green temptation bayan azdırıcı toz, green temptation bayan azdırıcı, bayan azdırıcı tozlar nasıl kullanılır


Etiketler; bayan azdırıcı tozlar, bayan azdırıcı toz içecek, bayan azdırıcı toz kullanımı, bayan azdırıcı fiyatları, bayan azdırıcı eczane satış, bayan azdırıcı toz yorumları

Taksit Seçenekleri

Yorumlar

Ürüne ait yorum bulunamadı.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.